O nas

Agnieszka Przysowa

Z bałaganu tworzę ład i porządek, z mieszkań starych, zaniedbanych wydobywam nową duszę, nowy styl. Firma Twoje Piękne Mieszkanie powstała z miłości do czystych, jasnych pomieszczeń, z pasji do dokładności i robienia rzeczy na "tip-top". Motto przewodnie naszej działalności to robić coś na 100%, albo nie robić tego wcale.

agnieszka@twojepieknemieszkanie.pl

agnieszka przysowa twoje piękne mieszkanie
danuta salej twoje piękne mieszkanie

Danuta Salej

Ponad 10 lat doświadczenia w zawodzie. To już dziesiątki klientów, dla których stworzyłam wnętrza ich wymarzonych mieszkań i domów. Różne style, różne wnętrza, różne kolory, bo przecież każdy z nas ma inne wizje własnego kąta często zdobytego z tak wielkim wyrzeczeniem i troską. To moja rola, aby z tych marzeń i wizji klientów stworzyć piękne, wygodne wnętrza, o których każdy może powiedzieć – to jest mój dom, w nim czuję się komfortowo. A dla mnie kolejne nowe zadanie to nowa przygoda, która sprawia mi ogromną frajdę.

Każdy zleceniodawca musi być zadowolony – to moja dewiza. Dlatego projekty wnętrz opracowanych w oparciu o wasze wizje i oczekiwania muszą być przez was zaakceptowane. Czeka was łatwe zadanie, bo gdy  w budowanym domu nie ma jeszcze stropów, wy będziecie widzieli już jak na zdjęciu - wasze przyszłe ukochane własne kąty.


 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz

Zapoznałam/ zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danch osobowych, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu kontaktowym, przez administratora danych osobowych- NAZWA FIRMY adres, NIP: ..., REGON: ..., KRS: ..., w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia mi odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pośrednictwem formularza.